TT na zagranicznych konferencjach medycznych

W 2015 roku Transition Technologies, reprezentowane przez Konrada Wojdana i Rafała Ostapa – miało okazję już dwukrotnie zaprezentować się z rozwiązaniem MedStream Designer na międzynarodowych konferencjach: 3-4 marca na UK eHealth Week w Londynie oraz 12-16 kwietnia na HIMSS15 Annual Conference & Exhibition w Chicago, IL.

Konferencje te są miejscem spotkań profesjonalistów branży medycznej: producentów rozwiązań informatycznych, lekarzy i zarządzających placówkami medycznymi. Przyciągają także osoby i instytucje poszukające innowacji lub sprawdzonych rozwiązań w celu rozwoju opieki medycznej.

Konferencje, w których TT uczestniczyło, były świetną okazją do zaprezentowania MSD, które wzbudziło zainteresowanie jako wygodna alternatywa lub uzupełnienie dla popularnych BI. Podczas konferencji nawiązaliśmy też wiele nowych kontaktów z instytucjami z Europy i Ameryki Północnej, które będą zapewne owocować dalszą współpracą lub nowymi produktami już w najbliższej przyszłości. Pojawią się również nowe funkcjonalności w ramach MSD, dlatego zachęcamy do przyglądania się rozwojowi tej aplikacji.