Rewolucja technologiczna w zarządzaniu placówka medyczną

Transition Technologies wzięło udział w konferencji healthcare IT o temacie: Rewolucja technologiczna w zarządzaniu placówka medyczną - szanse i zagrożenia, która odbyła się w Tarnowskich Górach w dniach 26-27 czerwca 2014r.

Na zaproszenie CompuGroupMedical nasza firma wzięła udział w konferencji na której mieliśmy przyjemność zaprezentować możliwości naszej aplikacji MedStreamDesinger  jako narzędzia informatycznego do retrospektywnej analizy danych klinicznych, wspomagania decyzji oraz skutecznego zarządzania jakością leczenia.

Prezentację pod tytułem Medical Intelligence – jak można wykorzystać potencjał zawarty w bazie HIS, w imieniu Transition Technologies, poprowadził mgr Piotr Stępniak.

W konferencji uczestniczyli przedstawiciele szpitali zainteresowani różnymi aspektami rozwoju technologii informacyjnych i ich zastosowaniu w ochronie zdrowia. Dyskutowano również o ustawie o informatyzacji w ochronie zdrowia, bezpieczeństwie danych medycznych, elektronicznej dokumentacji medycznej oraz zgromadzonej wiedzy medycznej z zbiorach Big Data.

MedicalIntelligence - jak można wykorzystać potencjał danych zawartych w bazie HIS? - Pobierz prezentację

Medical Intelligence - Tarnowskie Góry 2014Medical Intelligence - Tarnowskie Góry 2014Medical Intelligence - Tarnowskie Góry 2014

Medical Intelligence - Tarnowskie Góry 2014Medical Intelligence - Tarnowskie Góry 2014