Zakończono wdrożenie MSD w UCK Gdańsk

Miło nam poinformować iż z końcem kwietnia br., Transition Technologies zakończyło wdrożenie aplikacji MedStream Designer v.4.0.1 w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym w Gdańsku, największym, wielospecjalistycznym szpitalu w województwie pomorskim i jednym z największych w Polsce. W chwili obecnej trwają przygotowania do rozpoczęcia cyklu szkoleń z produktu.

MedStream Designer - nominacja do Polskiej Nagrody Innowacyjności 2017

Miło nam poinformować, że firma Transition Technologies S.A., uzyskała nominację do tytułu Polska Nagroda Innowacyjności 2017, w kategorii: Innowacja w Medycynie, za opracowanie, rozwijanie i wdrożenia innowacyjnego systemu zarządzania danymi medycznymi MedStream Designer (MSD) w programie prowadzonym przez Polską Agencję Przedsiębiorczości oraz redakcję Biznes Plus dodatku Gazety Wyborczej. Wybór zwycięzcy odbędzie się w dniu 26 października 2017r., podczas V-go Kongresu Przedsiębiorczości odbywającego się pod patronatem Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Agencji Rozwoju Przemysłu S.A.

Projekt EPIMARKER (NCBiR, Strategmed III)

W najbliższych tygodniach, Transition Technologies, we współpracy z Centrum Zdrowia Dziecka, rozpoczyna prace w ramach projektu EPIMARKER - Zastosowanie nowych metod rozpoznawania i leczenia padaczki u dzieci. EPIMARKER jest pierwszym projektem prowadzonym u ludzi, w którym badane będą w sposób prospektywny kliniczne, elektroencefalograficzne i molekularne biomarkery w celu stworzenia zintegrowanego i przydatnego w praktyce narzędzia do rozpoznawania i leczenia padaczki u dzieci. Projekt EPIMARKER współfinansowany jest w ramach programu Narodowego Centrum Badań i Rozwoju STRATEGMED III. W projekcie EPIMARKER, oprócz TT, uczestniczą także:

  • Międzynarodowy Instytut Biologii Molekularnej i Komórkowej w Warszawie
  • Instytut Biochemii i Biofizyki PAN
  • Instytut Biologii Doświadczalnej PAN
  • Centra Genetyki Klinicznej GENESIS

Wdrożenie MSD w UCK Gdańsk

Szanowni Państwo, miło nam poinformować o kolejnym, dużym projekcie wdrożeniowym pozyskanym przez Transition Technologies S.A. na rynku medycznym. TT zostało wybrane przez Uniwersyteckie Centrum Kliniczne w Gdańsku, oficjalnym Wykonawcą projektu mającego na celu dostarczenie oprogramowania do selekcji danych medycznych. Termin realizacji projektu zakłada jego ukończenie przed majem bieżącego roku. Warto dodać, że UCK to jeden z największych szpitali w Polsce (jeśli nie największy) i kolejny z dużych, polskich szpitali, które zdecydowały się na wdrożenie oprogramowania MedStream Designer (MSD).

MSD w Świętokrzyskim Centrum Onkologii

Szanowni Państwo, Transition Technologies S.A. zostało wybrane przez Świętokrzyskie Centrum Onkologii z siedzibą w Kielcach, oficjalnym Wykonawcą projektu mającego na celu dostarczenie oprogramowania do analizy danych medycznych. W najbliższych dniach planowane jest podpisanie umowy z Zamawiającym i przystąpienie do realizacji wdrożenia naszego autorskiego oprogramowania MSD. Potwierdza to tym samym przydatność naszego narzędzia przy analizach dużych zbiorów danych medycznych.